Operacja mięśnia a guz ramienia

Lekarz w karcie informac.napisał "Guz ramienia lewego". UniQa ma operacja mięśnia. Jak i gdzie dla ubezpieczyciela napisać że operacja miała miejsce na mięśniu? Czy lekarz który wystawił kartę informac. może rozpoznanie rozszerzyć jakimś opisem aneksem do karty pisząc że .nie wiem jak fachowo można to napisać "guz umiejscowiony na mięśniu ramienia". Jak mam to udokumentować dla UniQi że na mięśniu. Andrzejnie

W tej sprawie trzeba udać się do lekarza, który Pana operował i poprosić o opis zabiegu. Jeśli w opisie będzie sformułowane, że zabieg odbył się w zakresie mięśnia/i to na pewno nie będzie miał Pan problemu z otrzymaniem świadczeń ubezpieczeniowych.