Operacja rany szarpanej uda

Witam mam pytanie miałem operacje chirurgiczna rewizja rany szarpanej uda lewego,drenaż,chirurgiczne opracowanie rany- to zostało wpisane w karcie informatycznej czy mogę starać się o bardziej szczegółowy opis tej operacji ponieważ w tym mój ubezpieczyciel nie doszukał się operacji mięśnia a z rozmowy z lekarzem po operacji dowiedziałem się że mięśeni był zszywany czy lekarz prowadzący morze to opisać

Tak można taki opis zabiegu uzyskać. Proszę w tej sprawie udać się do lekarza, który opiekował się Panem w szpitalu. On na pewno wyda Panu protokół operacyjny, w którym zawarty jest szczegółowy opis zabiegu.