Operacja szycia mięśnia uda

Witam niedawno miałem operacje szycia mięśnia uda i chodzi mi o definicje prostego szycia mięśnia nadmienię ze rana była szarpana o długości 25 cm przecięta przecinarka kątowa czy coś takiego mieści się w granicach prostego szycia mięśnia

Myślę, że zapewne tak to się odbyło. Bardziej złożone szycie rany raczej odbywa się w warunkach bloku operacyjnego, w znieczuleniu zazwyczaj ogólnym. Długość rany nie świadczy o zakresie uszkodzenia mięśnia. Rana może być krótka, a głęboko uszkadzająca mięsień. Myślę, że jedynie chirurg, który zaopatrywał ranę odpowie dokładnie jakiego typu szycia mięśnia dokonał.