Stan zapalny stawu rzekomego i gronkowiec po operacji

Witam , proszę o pomoc , będę bardzo wdzięczny Podam dane z karty informacyjnej Rozpoznanie . Staw rzekomy zakazony kosci piszczelowej Leczenie . Zabieg operacyjny usuniecie materialu zespalającego rewizja stawu rzekomego zalozenie ap konzala antybiotykoterapia praktyka zakrzepowa . Po operacji dostałem gronkowca złocistego , rana się się nie goji , po wizycie u lekarza noga do ucięcia . Naprawde nie da rady nic z tym zrobić . Bardzo proszę o pomoc

Żaden lekarz nie odpowie z tak skąpą informacją i bez badania chorego. Proponuję pilną konsultację , która stwierdzi czy jeszcze jest szansa na uratowanie kończyny, w innym ośrodku np. w Piekarach Śląskich