Operacja wycięcia tarczycy i krwawienie z pochwy

Witam w poniedzialek 30.03.15 r mialam operacje prawie calkowitego wyciecia tarczycy. Biore Euthyrox 1 tabletke rano. Mam rowniez endometrioze i biore tabletki antykoncepcyjne regulon. Ostatnia miesiaczke mialam 10 dni temu nie wspolzylam od tamtego czasu a dzis zauwazylam krwawienie z pochwy. Czy to normalne po ooeracji?

Być może doszło do rozregulowania cyklu miesiączkowego z powodu przebytego stresu operacyjnego. Jeśli krwawienie utrzyma się przez dłuższy czas radzę w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z ginekologiem.