Operacja zatok klinowych oraz ból głowy i stan podgorączkowy

Witam, 2 mies.temu miałam drugą operację zatok klinowych. Ból głowy i stan podgorączkowy miały minąć ale poprawy nie ma. W ostatnich dniach czuję większy ucisk w głowie i ból, który praktycznie mnie paraliżuje. Laryng., który mnie 2 razy operował kazał szukać innej przyczyny. Internista zlecił mi kilka badań krwi, m.in.proteinogram, z którego wynika że w organizmie jest stan zapalny. Laryng.po operacji nie zlecił żadnych badań. Nie wiem już co mam robić. Proszę o pomoc.

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z innym laryngologiem oraz poszukiwanie ogniska zapalnego lub infekcji, ponieważ długo utrzymująca się gorączka musi mieć jakieś źródło. Najpewniej konieczne będzie wykonanie TK głowy i wielu innych badań obrazowych.