Opis badania echa serca 20-latka

Witam mam pytanie ponieważ staram się do policji i komisja skierowała mnie do kardiologa jestem po echu serca opis babadania. Wymiary jam serca w normie grubość mięśnia sercowego prawidłową bez odcinkowych zaburzeń kurcźliwosci mie śnia lewej komory Ef:71% 'JET' tuż pod zastawka mitralna ( ) śladowe zwloknienia na brzegu przedniego płatka. Podmuch rozrzewnieniem tuż pod zastawka pnia płucnego bez zmian organicznych na płatkach. Pozostałe zastawki serca prawidlowej budowy, szczelne.

Aleksander Ropielewski

Komisja postąpiła prawidłowo, w przypadku wykrycia nieprawidłowości należy dokładnie ocenić ich przyczynę.