Opis badania RTG kręgosłupa u 37-latki
Witam Prawie poziome ustawienie kości krzyzowe .Nieco węższa tarcza miedzy kregowa L5/S1. To opis mojego badania rtg co to oznacza?

KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Podany wynik powinien zostać oceniony w oparciu o dane kliniczne. Proszę zatem udać się do lekarza, który zlecił wykonanie badania.