Opis RTG kręgosłupa u 55-latka
co oznacza wynik badania RTG Nieduża esowata skolioza ze zniesienie lordozy dyskopata wielopoziomowa na wszystkich poziomach od L1 do S1, inne zmiany zwyrodnieniowe .

MĘŻCZYZNA, 55 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Podany wynik wskazuje na skrzywienie kręgosłupa oraz zmiany zwyrodnieniowe. Wynik powinien ocenić lekarz, który zlecił jego wykonanie w oparciu o dane kliniczne.