Wynik RTG kręgosłupa 30-letniego mężczyzny
Proszę o opinie wyniki rtg kręgosłupa wiek 30 lat Zniesienie szyjnej lordozy dyskretnie wyotrzenie krawędzi trzonów kręgów szyjnych-początkowe słabo zaznaczone zmiany zwyrodnieniowe.Zmiany zwyrodnieniowe pod postacią osteofitozy krawędziowej w środkowo-dolnym odcinku kręgosłupa piersiowego.

MĘŻCZYZNA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Podany wynik świadczy o chorobie zwyrodnieniowej. W celu uzyskania odpowiedzi jak powinno wyglądać dalsze postępowanie proszę skonsultować się z lekarzem POZ, który zinterpretuje wynik w oparciu o dane kliniczne (wywiad, objawy, itd.).