Opis badania RTG kręgosłupa u 45-latki
Prośba o interpretację wyniku badania RTG kr.L-S Wyostrzenia na przednio-bocznych krawędziach trzonów. Łagodna skolioza prawostronna . Pogłębienie lordozy lędźwiowej z niestabilnością pogranicza L-S i przesunięciem do przodu linii statycznego obciążenia.

KOBIETA, 45 LAT ponad rok temu
Lek. Ewa Janus Radiolog, Szczecin
30 poziom zaufania
Witam,
wynik odpowiada zmianom zwyrodnieniowym postępującym wraz z wiekiem. Jedynie opisywana niestabilność może dawać dolegliwości bólowe.
Pozdrawiam