Opis badania TK głowy i zwapnienie w płacie czołowym
Dzień dobry.Mam 38 lat,w piątek byłam na TK głowy, dostałam wynik w tym samy dniu.opis badania:w płacie czołowym prawym obwodowo widoczne drobne zwalniania wielkości 5 mm przylegające do opony - drobny, zwapniały oponiak? Wniosek : drobne, obwodowe zwapnienie w płacie czołowym prawym mogące odpowiadać zwapnialemu oponiakowi .Poza tym badanie TK głowy w granicy normy.co to oznacza ?

KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
a jakie objawy? z opisu może wynikać obecność oponika - konieczna konsultacja neurochirurgiczna.