Wynik TK głowy i nagła głuchota
Witam. Po tygodniowym pobycie w szpitalu z powodu nagłej głuchoty idiopatycznej w wypisie jest pewna niejasność dotycząca TK głowy CM. W istocie białej prawego płata czołowego i lewego płata ciemieniowego pojedyncze drobne obszary hypodensyjne mogące odpowiadać zmianom naczyniopochodnym. Co to oznacza? Z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam.

KOBIETA, 47 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Zmiany naczyniopochodne czyli niedokrwienne - udar.
Pozdrawiam.