Opis gastroskopii 31-letniej osoby do analizy

GASTROSKOPIA Opis badania: Przełyk bez zmian. W części podwypustkowej żołądka jest kaskada, błona śluzowa jest lekko przekrwiona, miejscami pokryta śliną, perystaltyka widoczna, jezioro bez domieszek. Opuszka dwunastnicy bez zmian. Jaka jest interpretacja tego badania ?

W zależności od Pana dolegliwości wg opisu można ale niekoniecznie włączać leczenie przeciwzapalne IPP na kilka tygodni.
Proszę z wynikiem zgłosić się do lek. rodzinnego