Opis rezonansu magnetycznego kręgosłupa i uciążliwy ból nogi

Witam, W wyniku mojego rezonansu magnetycznego pojawił się opis Na poziomie L5-S1 widoczna jest tylna z lewostronną lateralizacją wypuklina krążka mk wypuklająca się do zachyłka bocznego lrwego na głebokość ok. 4 mm, uciska ona worek oponowy i powoduje dyskretny ucisk lewego korzenia nerwowego S1 w Zachyłku Bocznym. Mam problemy z uciążliwym bólem w PRAWEJ nodze, czy to ma jakikolwiek związek z ww. uciskiem?

Renata GrzechociĹska

Jak najbardziej objawy mogą być spowodowane uciskiem na worek oponowy i korzenia. Dlatego proponuję udać się do neurochirurga.