Opis RTG kręgosłupa i silne zawroty głowy

Z wyniki rtg wyszlo mi.kregoslup szyjny-zmiejszona lordoza szyjna.tarcze miedzy kregowe nieco zwezone.krawedzie trzonow c5ic6 sladowo przerosniete osteofitycznie.KREGOSLUP L/s-tarcze miedzy kregowe l4-5il5s1 zwezone.krawedzie tych trzonow śladowo przerosniete osteof.na poz.l5-s1sladowy kregozmyk ku przodowi.prosze o wyjasnienie wyniku.od dlugiego czasu mam silne zawroty glowy i bardzo boli mnie kręgosłup.pracuje fizycznie-ciezko.dziekuje bardzo za odpowiedz.Aga29.lat

Lek. Tomasz Budlewski

Wynik wskazuje na zmiany zwyrodnieniowe I kregozmyk. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badania. Po bezpośrednim badaniu lekarskim oraz łącznej analizie wykonanego badania będzie można określić odpowiednie postępowanie