Opis TK jamy brzusznej i naczyniak w nerce

witam. Odebrałam niedawno wynik z TK jamy brzusznej, co zaniepokoiło mnie w tym wyniku to: nieregularne obrysy nerki lewej. W obrębie trzonu kręgu L3 widoczny okrągły obszar rozrzedzenia struktury kostnej z beleczkowaniem- obraz jak w przypadku naczyniaka, badania te zlecił lekarz urolog, co dokładnie to oznacza? Pozdrawiam. Dorota

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę o konsultacje z lekarzem zalegający badanie oraz ewentualnie neurochirurgiem. Taka zmiana jeżeli jest bezobjawowa jest jedynie wskazaniem do obserwacji. Pozdrawiam