Co znaczą te zmiany w TK bez kontrastu?

Wynik badania TK bez kontrastu. Osoba z licznymi alergiami , w roku 2009 wykryto tłuszczakomięsaka w udzie lewym ukrytego w mięśniu przywodzicielu G1 i do tej pory bez wznowy a od kilku miesięcy puchnięcie w obrębie kolan obu nóg, a od kilku tygodni ostry ból lewej nogi w pachwinie i kolanie. Bardzo proszę o diagnozę, dziękuję Zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa, nieliczne guzki Schmorla. Stan po operacji dyskopatii i implantacji protez krążków m/k na poziomieC5/6 i C6/7 Naczyniak 12 na 8 mm w trzonie Th5. W lewej kości biodrowej obszar rozrzedzenia utkania kostnego , bez przerwania warstwy korowej wielkości 31 na 8 mm – naczyniak ? Stan po stabilizacji przez nasadowej trzonów w odcinku L3-S 1, z laminectomią L4 i L5. Nie równy zarys górnej blaszki granicznej trzonu L3. Na poziomie laminectomii , w obrębie mięśni prostowników grzbietu obszar miękko tkankowy lub gęsto płynowy wielkości 46 na 36 mm w przekroju osiowym i 45 mm CC w przekroju strzałkowym. Po za tym niewielkie pasma zagęszczeń w tkance podskórnej okolicy lędźwiowej. GLP 6 31 m Gy *cm.

Ma Pani złożoną historię choroby i sporo zagadnień medycznych, odchyleń w badaniach : " TK bez kontrastu. Osoba z licznymi alergiami , w roku 2009 wykryto tłuszczakomięsaka w udzie lewym ukrytego w mięśniu przywodzicielu G1 i do tej pory bez wznowy a od kilku miesięcy puchnięcie w obrębie kolan obu nóg, a od kilku tygodni ostry ból lewej nogi w pachwinie i kolanie. Bardzo proszę o diagnozę, dziękuję Zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa, nieliczne guzki Schmorla. Stan po operacji dyskopatii i implantacji protez krążków m/k na poziomieC5/6 i C6/7 Naczyniak 12 na 8 mm w trzonie Th5. W lewej kości biodrowej obszar rozrzedzenia utkania kostnego , bez przerwania warstwy korowej wielkości 31 na 8 mm – naczyniak ? Stan po stabilizacji przez nasadowej trzonów w odcinku L3-S 1, z laminectomią L4 i L5. Nie równy zarys górnej blaszki granicznej trzonu L3. Na poziomie laminectomii , w obrębie mięśni prostowników grzbietu obszar miękko tkankowy lub gęsto płynowy wielkości 46 na 36 mm w przekroju osiowym i 45 mm CC w przekroju strzałkowym. Po za tym niewielkie pasma zagęszczeń w tkance podskórnej okolicy lędźwiowej. GLP 6 31 m Gy *cm. "..... Konieczna pełna konsultacja; Opisy badań do interpretacji klinicznej ; po badaniu.... Najważniejszy PACJENT I OBJAWY Wyniki badań do interpretacji klinicznej Ważna ocena stanu ogólnego i neurologicznego, pełny wywiad i badanie, analiza wynków laboratoryjnych ! Ważny tez nastrój, sen; tryb życia i przyjmowane leki Pozdrawiam i zapraszam