Opis USG karku i jednorodne echogenicznie zmiany ogniskowe
Żona otrzymała taki opis badania USG. W okolicy karku po stronie lewej uwidoczniono dwie prawie jednorodne echogenicznie zmiany ogniskowe (węzły chłonne?) ok 7x5x5x mm każda Czy to poważna sprawa? Proszę o odpowiedź.

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Wynik należy interpretować łącznie z obrazem klinicznym, objawami żony oraz przyczyną z jakiej zostało wykonane badanie. Najprawdopodobniej uwidoczniono po prostu węzły chłonne karkowe. Proszę wynik omówić z lekarzem kierującym.
Pozdrawiam