Opis USG kolana 22-latki

Bylam dzis na USG kolana. Chcialabym sie dowiedziec czy moj wynik to cos powaznego? Łąkotka przysrodkowa uszkodzona-w rogu tylnym uwidoczniono pekniecie poprzeczne/skosne. Nieznacznie nadmierna ilosc plynu w zachylku nadrzepkowym-do 4mm. Slad plynu (do 3-5mm) w okolicy przyczepy piszczelowego PCL. w ciale Hoffy przestrzen plynowa wielkosci ok 6mm. Co dalej? Pozdrawiam.

Dalej leczeniem powinien zająć się w pełni ortopeda. Zmiany patologiczne w zakresie stawu kolanowego nie są raczej nasilone i powinno w takim wypadku być wystarczające unieruchomienie kończyny dolnej oraz ewentualnie leki podawane dostawowo. Do rozważenia artroskopia.