Opis wyniku TK piramid kości skrioniowej
JESTEM PO TOMOGRAFII KOMPUTEROWEJ . DOKŁADNIE TK PIRAMID KOŚCI SKRONIOWEJ. PONIŻEJ TREŚĆ: PO STRONIE LEWEJ JAMA BĘBENKOWA CAŁKOWICIE BEZPOWIETRZNA, WYPEŁNIONA MASAMI PATOLOGICZNYMI. ZMIANY PATOLOGICZNE OBEJMUJĄ JAMĘ SUTKOWĄ I WYROSTEK SUTKOWATY, CAŁA KOŚĆ KLINOWA, JEJ SIODŁO,SKRZYDŁA,SZCZYT PIRAMIDY KOŚCI KLINOWEJ ORAZ CZĘŚĆ KOŚCI POTYLICZNEJ TWORZĄCA PODSTAWĘ CZASZKI PO STRONIE LEWEJ WYKAZUJE CECHY SKLEROTYZACJI. WIDOCZNE SĄ SKOSTNIAŁE NAWARSTWIENIA OKOSTNEJ W KIERUNKU KĄTA MOSTOWO-MÓŻDZKOWEGO

MĘŻCZYZNA, 38 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Witam serdecznie,
taki opis może świadczyć przewlekłym stanie zapalnym. Konieczna jest konsultacja laryngologiczna.
Pozdrawiam.