Opis wyniku USG jamy brzusznej

Witam zrobiłam usg jamy brzusznej i na wyniku jest napisane "obraz kokardy w obrębie zgięcia wątrobowego-okrężnicy" co to znaczy? co mam robić?

To obraz zbyt wydłużonej okrężnicy (jelita grubego) czyli taki wariant anatomiczny. Taki stan nie wymaga leczenia choć okresowo wydłużone jelito grube może dawać dolegliwości. Leczenie w takim przypadku objawowe.