Opis wywiadu a wskazanie do cesarskiego cięcia

Witam jestem w 40 tc, przy przyjęciu na izbę zostałam powierzona miedzykolcowy 25 Miedzygrzebieniowy 21 Miedzykretarzowy 30 Sprężyną zewnętrzna 20 Dziecko 4120, mój wzrost 160, wiek 30 lat, 2 ciąża, 1 poród. Czy taki wywiad ma wskazania do Cesarskiego Ciecia?

Lek. Marta Gryszkiewicz

O ewentualnych wskazaniach nagłych do cięcia cesarskiego decyduje lekarz przyjmujący, po przeprowadzeniu badania.