Opóźnienia miesiączki a tryb pracy

Witam chciałam zadać pytanie. zawsze mi sie spoznia okres powinnam mieć okres 24 i spoznia się 13 dni i zawsze mam nieregularny a mam taka prace skrzynki troche dźwigam czy to też moze być od tego ze nie mam? czy mogę być na coś chora? czy to jest normalne mam 22 lata.

Aleksander Ropielewski

Jak najbardziej nadmierny wysiłek fizyczny może powodować zanik lub nieregularne miesiączki. Jest wiele innych przyczyn takiego stanu dlatego nie można stwierdzić tego jednoznacznie przez internet. Sugeruję kontakt z ginekologiem, który po badaniu będzie mógł powiedzieć więcej.