Opóźnienia miesiączki, bóle podbrzusza, krwiomocz i parcie na pęcherz

Witam, Ostatnia miesiączka spóźniła się 4 dni.Łagodniejsza i krótsza(4 zamiast 6 dni)Krwawienie bardziej skąpe niż zazwyczaj,brak mocnych bólów brzucha i okolicy lędźwiowej.Wykonałam 2 testy ciążowe.Wynik negatywny,po 12 dniach od daty spodziewanej miesiączki.Dużo podróżowałam,przeziębiłam się.Od 3 dni bardzo boli mnie podbrzusze,parcie na pęcherz,pieczenie,krwiomocz oraz przezroczysty sluz z krwią.W środę mam umówioną wizytę u lekarza.Czy mogę być w ciąży?Na co wskazują dolegliwości? Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie opisanych objawów potwierdzić lub wykluczyć ciążę. W tym celu proszę wykonać test ciążowy. Objawy wskazują jednak raczej na infekcję dróg moczowych. Proszę skonsultować się z lekarzem w celu uzyskania recepty na właściwe leki.