Opóźnienia okresu i jedna kreska na teście ciążówym

Witam, mam pytanie. Otóż 12 dni spóźnia mi się okres. Zrobiłam dziś test ciążowy Instalert i wyszła jedna kreska, po czym po dwudziestu minutach pojawiła się bardzo bladziutka druga. Postanowiłam zrobić jeszcze jeden tym razem Quixx i ten pokazał tylko jedną kreskę. Moje cykle trwają od 34-40 dni. Zdarzyło mi się, że cykl trwał nawet 70 dni. Jeśli chodzi o dolegliwości to bardzo mnie boli głowa, kręci mi się niej - ale żyje też w ciągłym stresie. Nie wiem, czy mogę być w ciąży?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Zostało to wykluczone przez dwa testy ciążowe z negatywnym wynikiem. Wynik testu należy odczytywać bezpośrednio po jego wykonaniu i odczekaniu czasu zgodnie z instrukcją.