Opóźnienia w wystąpieniu miesiączek

Ma takie pytanko.Mam rocznego synka i cały cas karmie go piersią. Okres mam co miesiąc ale jest nieregularny. Zazwyczaj się spóźnia co 6 dni, co 3 dni.TEraz powinnam dostać ale spóźnia się 8 dni. Zrobiłam już test ciążowy, który wyszedł negatywny. Dodam, że pare dni temu bolał mnie żołądek, wymiotowałam.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Opóźnienie okresu może być następstwem infekcji jaka ostatnio u Pani wystąpiła. W przypadku, gdyby miesiączka nie nastąpiła w przeciągu kilku dni proszę wykonać ponownie test ciążowy, ewentualnie udać się do ginekologa.
Pozdrawiam