Opóźnienie miesiączki o 60 dni a możliwość ciąży

czy mogę być w ciąży ?? kochałam sie z gumką 3 miesiące temu, miesiączke miałam 04.10 października, potem miałam opóźnienie miesi.ączki o 60 dni , i dostałam dopiero 02.12 Czy możliwe że to ciąża. prezerwatywa nie pękła, mam wrażenie wyolbrzymienia brzucha ale nie wymiotuje itd. robiłąm wiele testów , ( ostatni 09.12 ) i wyszedł negatywny( wszystkie negatywne) czy możliwe bym była jeśli tetsy robione po takim czasie od sexu sie myliły i nie wykryły ciąży ?? Miałabym teraz 3 miesiąc

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do ginekologa. Należy przeprowadzić badanie lekarskie aby móc ocenić przyczynę opóźnienia miesiączki.