Opuchlizna i ból kolana 3 tygodnie po artroskopii

Witam. Mam problem z kolanem. Jestem 3 tygodnie po artroskopii(częściowe usunięcie fałdu i błony maziowej), a kolano bardzo puchnie i boli przy chodzeniu po lewej stronie rzepki. Wyniki USG wyszły prawidłowe, chodzę na rehabilitację, jednak ćwiczenia sprawiają ogromny ból właśnie w tym miejscu.W listopadzie minie rok od upadku a kolano cały czas puchnie i boli co uniemożliwia chodzenie. Przed zabiegiem USG wykazało pęknięcie łąkotki, jednak w trakcie okazało się, że jest ona prawidłowa.

Jak widać problem jest nie załatwiony, skoro ma Pani ciągle takie objawy. Leki p.zapalne i p.bólowe złagodzą objawy ale nie usuną problemu, jeśli jest on wynikiem fizycznej patologii pourazowej. Proszę zwrócić się do ortopedy z prośbą o weryfikację wykonanej procedury i ewentualne dalsze zalecenia.