Opuchlizna i bóle kostek

Mam pytanie o ból nóg. Osobę w wieku 53 lata bolą nogi od jakiegoś czasu. A dokładniej, jest to ból w okolicach kostek, nad piętą itp., Na początku było to uczucie ciągnięcia nad piętą, teraz puchną kostki i okolice. Do jakiego lekarza należy się udać? Z czym może być problem, czy to stawy?

Z uwagi na ból najrozsądniej byłoby dowiedzić lekarza ortopedę, jeśli chodzi o opuchliznę naczyniowca. Konieczna jest konsultacja lekarsaka celem ustalenia przyczyny problemów.