Opuchlizna języka i wargi górnej

puchną mi usta i język wczorajzjadłam bułkę z serem żółtym i szynką spuchła mi warga górna cała noc opuchlizna się utrzymywała dzisiaj byłam w szpitalu dostałam zastrzyk jednak opuchlizna na języku jeszcze się utrzymuje . lekarze nie wiedzą co mi jest . co mam teraz zrobic boję sie w nocy spać co zrobić żeby nie puchnąć? testy alergiczne robię we wtorek co robić do tej pory jak z tym sobie radzić ?

Lek. Tomasz Budlewski

Można spróbować kostek lodu aby zmniejszyć opuchliznę, skoro sterydy nie pomogły najprawdopodobniej nie jest to spowodowane alergią, aczkolwiek wykluczyć tego nie można.