Opuchlizna czoła, nosa i powieki

Witam. W niedziele długo przebywałam na słońcu. W poniedziałek zauważyłam ze mam spuchnięte czoło zrobiłam okład z kapusty na noc opuchlizna z czoła znikła we wt pojawiła się na lewej powiece i nosie przemieszcza sie w stronę prawego oka. Mam wrażenie ze jej przemieszczenie ma związek z tym w jakiej pozycji sie znajduję.Pije wapno biore lek przeciwzapalny i robię okład z szałwii. Przebywam za granicą(Norwegia)Od3dni wszystko tutaj kwitnie może to alergia

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy wskazują na tło alergiczne. Proszę spróbować leki antyhistaminowe, w razie braku poprawy kontakt z lekarzem.