Jak leczyć opuchliznę skóry po opalaniu?

Dzień dobry, przedwczoraj zbyt długo byłam na słońcu skóra była zaczerwionina i lekko piekła natomiast na drugi dzień zaczeła mi puchnąć (głównie czoło oraz okolice oczu i policzek), stosuje zimne okłady ale mam wrażenie jakby to nic nie dawało wręcz potęgowało opuchliznę, używałam również panthenol 10% ale teraz za bardzo mnie piecze po jego użyciu, piję wapno ale twarz ciągle puchnie, prosze o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć