Opuchlizna kostki i stan zapalny ścięgna z wysiękiem

Witam ! Od dłuższego czasu mam opuchietą kostke, rehabilitacjia tylko troche pomogła, ale obrzęk jest. Wczoraj na USG lekarz zauwazyl stan zapalny scięgna z wysiękiem. Zaproponował 2 zastrzyki OST Tendom oraz orteza na noge. Jeden zastrzyk 300zł wiec dosc drogo a ja jestem biednym studentem. Czy jest jakis tanszy i skuteczny sposob na ten stan zapalny ściegna? Lekarz mówi ze w drugiej nodze sciegno ma 25( chyba mm?) a t chore 35. pozdrawiam

W tej sprawie trzeba rozmawiać bezpośrednio z lekarzem, który proponował Panu taką terapię i uświadomienie go, że na takie leczenie Pana nie stać. Jest bardzo wiele środków leczniczych dużo tańczysz, którymi można zastąpić proponowany Panu lek.