Stany zapalne z wysiękiem ropnym po porodzie

Witam,bardzo proszę o pomoc.Jestem 7 tyg po porodzie,po 5 tyg dostałam okres.Po okresie dostałam żółto-brązowy, bardzo gęsty, ciągnący się śluz, odczuwam pieczenie. Dodam jeszcze, że poród był cesarką, ponieważ mam bardzo małe kłykciny w okolicy łechtaczki.Odchody brzydko pachniały.Niestety po zabiegu doszło do stanu zapalnego rany z wysiękiem ropnym. Byłam u lekarza dostałam macmiror ale nie pomogło.Naprawdę się martwię, czy jest to źle oczyszczona macica lub nadżerka. Cytologie robiłam w ciązy

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

objawy przy pozostawieniu łożyska są burzliwe. Możliwe, że doszło do infekcji. Sugeruję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam.