Opuchlizna oczu po wstrzyknięciu botoksu

Opuchnięte powieki Botoks Witam Ponad tydzien temu zrobiłam botox w okolice oczu. Od ok 2 dni po nocy mam spuchnięte okolice na okiem a pod łukiem brwiowym. Dodatkowo kiedy sie uśmiecham policzki wyglądała jak napompowane i pojawiają sie zamieszki pod oczami . Czy to jest normalne bo botoksie czy lekarz mi pomoże ? Z gory dziekuje za odpowiedz Magda

Musi się Pani zgłosić do lekarza wykonującego ten zabieg, żeby stwierdził, czy jest to wynikiem podania toksyny. Być może toksyna zdyfundowała do dźwigacza powieki górnej i powoduje to wrażenie obrzęku. Jeśli tak to taki stan może potrwać do 4-5 tygodni.