Czy te objawy po botoksie będą się nasilać?

3 doba po botoksie w okolice kurzych łapek, lwiej i czoła. Botoks wstrzykiwany przez lekarza. Był to mój pierwszy raz . Odczuwam ściąganie skóry i mam uczucie zmęczonych oczu. Czy to objawy będą teraz ustępować czy się nasilś?

Uczucie zmęczonych oczu?
Raczej oczy powinny stawać się bardziej otwarte i wyglądać na wypoczęte. Może warto z tym zgłosić się do lekarza wykonującego zabieg.