Czy te objawy kiedyś miną?

Dzień dobry ostatnio poddałam się zabiegowi usunięcia kurzych łapek botoksem obecnie złe się czuje jakbym miała grypę, nie mam siły i mam duszności i bol w mostku (nasila się i ustępuje). Czy muszę udać się do lekarza ? Jak tak skutki uboczne leczyć ? Czy to samo przemija ?

Podane objawy nie mają związku z prawidłowym podaniem niewielkich dawek toksyny botulinowej, których używa się do korekty kurzych łapek. Oczywiście, jeśli cokolwiek Panią niepokoi, warto zgłosić sie do lekarza, który wykonał zabieg.