Opuchlizna po usunięciu nerwiako-włókniaka uda

Jestem po operacji w której wycięto mi nerwiako-włókniaka z prawego uda . Minęło już 1,5 mies. a miejsce nad kolanem jest wciąż opuchnięte i odczuwam ból . Bardzo mnie to niepokoi . czym to może być spowodowane ?

Trudno mi powiedzieć bez bezpośredniego badania z czym związany jest ten obrzęk. Radziłbym z tym problemem udać się na kontrolną wizytę do chirurga. Taki obrzęk może być np. związany z jakąś przestrzenią płynową powstałą w miejscu po usuniętym nerwiakowłókniaku. Może konieczne okaże się wykonanie USG tej okolicy ciała, może nakłucie tego obrzękniętego miejsca. O wszystkim zadecyduje chirurg po bezpośrednim badaniu.