Czy jest szansa, że krwiak się wchłonie?

Dwa tygodnie temu ugryzł mnie pies w łydkę. Była dość głęboka rana po wbitym kle. Powstał obrzęk i siniak. Siniak prawie już zniknął, rana się goi, zrobił się duży strup, ale pod skórą jest nadal dość duży krwiak. W miejscu ugryzienia jest do tej pory twardy, jak kamień krwiak, który wciąż się utrzymuje. Kiedy dotykam to miejsce, nie mam czucia, jakby było zdrętwiałe. Czy jest szansa, że krwiak się jeszcze wchłonie (minęły 2 tygodnie), czy zgłosić się do chirurga?

Radzę w takiej sytuacji zgłosić się bezpośrednio do chirurga. Być może krwiak zhemolizował i powstał zbiornik płynowy pod raną, który należałoby opróżnić. O wszystkim zadecyduje chirurg po bezpośrednim badaniu.