Opuchlizna zewnętrznej strony kostki i krwiaki po zerwaniu włókna mięśniowego w łydce
Trzy tygodnie temu zerwałem włókno mięśniowe w łydce lub zaczepy, ból w łydce, nie chodziłem, dopiero po 10 dniach powstał świeży krwiak koło kostki, USG i rentgen brak istotnych zmian, zastrzyki Fraxiparine, kule. Łydka mniej boli, ale po 20 dniach znów powstały świeże krwiaki. Zastanawiam się dlaczego, zewnętrzna strona kostki jest spuchnięta i powstały krwiaki a z drugiej strony jest tylko krwiak.. cała łydka ma siniak , który goi się. Jest jakiś lek na powstające krwiaki?

MĘŻCZYZNA, 54 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Nowo powstajace krwiaki sugerują uszkodzenie naczynia krwionośnego lub ponowne naderwanie mięśnia. Aby to jednak ocenić konieczne jest ponowne badanie USG mięśnia. Krwawienu zapobiegają środki jak exacyl czy cyklonamina.