Zapytaj lekarza

7 3 6 , 3 4 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Opuchlizna pochwy a stosowanie Betadine

Witam,właśnie jestem w trakcie kuracji leczenia tetracyklinum doustnie i betadine dopochwowo ale zostalo 3 dni a po tych globulkach mam opuchnieta pochwe bo az ciezko wsadzic,czy mam przerwac?pozatym mam odrazu nastepna kuracje klimicin doustnie i dalacin dopochwow przez 8 dni i na koniec aby odbudowac flore lactovaginal i mycosyst! Czy mam skonczyc ta kuracje betadine?czy kontynuowac nastepne?
KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu

Nacięcie krocza podczas porodu

Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania

Trudno mi to stwierdzić. Ważne jest stwierdzenie przycyzny opuchlizny pochwy. Czy jest to kwestia infekcji (w takim wypadku stosować leki) czy też reakcji alergicznej (w takim przypakdku przestać stosować leki).

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy