Opuchlizna pochwy a stosowanie Betadine

Witam,właśnie jestem w trakcie kuracji leczenia tetracyklinum doustnie i betadine dopochwowo ale zostalo 3 dni a po tych globulkach mam opuchnieta pochwe bo az ciezko wsadzic,czy mam przerwac?pozatym mam odrazu nastepna kuracje klimicin doustnie i dalacin dopochwow przez 8 dni i na koniec aby odbudowac flore lactovaginal i mycosyst! Czy mam skonczyc ta kuracje betadine?czy kontynuowac nastepne?

Aleksander Ropielewski

Trudno mi to stwierdzić. Ważne jest stwierdzenie przycyzny opuchlizny pochwy. Czy jest to kwestia infekcji (w takim wypadku stosować leki) czy też reakcji alergicznej (w takim przypakdku przestać stosować leki).