Opuchlizna prawej strony policzka

mam opuchnieta prawa strone polczka od dziasla co moge zrobic zeby mi opuchliza szybko zeszla ? moze zimne oklady?

Dzień dobry, oczywiście należy robić zimne okłady na policzek, żeby opuchlizna nie zrobiła się za duża. Nie wiem jednak jaka jest przyczyna opuchlizny. Najważniejsze jest, żeby usunąć przyczynę czyli wyleczyć źródło zakażenia lub usunąć zepsuty ząb. Pozdrawiam Urszula Jarosz

Witam serdecznie,
Jeśli opuchlizna jeszcze się powiększa, to bez pozbycia się przyczyny, nie wpłyniemy znacząco na jej wielkość. Na pewno można stosować zimne okłady, ale wizyta u stomatologa powinna być w tej sytuacji priorytetem!