Opuchlizna twarzy po płaczu

Witam, chcialam zapytac jaki jest problem , poniewaz od niedawna gdy placze, to puchnie mi twarz w okolicach oczu i policzek, nigdy czegos takiego nie mialam, chcialam zapytac jaka moze byc tego przyczyna.
ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Obrzęk okolicy oczu i policzków pojawiający się podczas oraz bezpośrednio po płaczu jest zjawiskiem fizjologicznym. Nie powinna mieć Pani zatem powodu do niepokoju.