Opuchlizna w okolicy oka po modelowaniu brwi

Witam,mam problem z okiem.modelowalam brwi sama w domu i zranilam sie w skore kolo brwi,teraz mam spuchniete cale oko i wokol brwi takie twarde miejsce ktore bardzo boli. co mi pomoze??? pomocy

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę skonsultować się z lekarzem POZ, który oceni zmianę oraz zdecyduje o konieczności wdrożenia leczenia. Do czasu wizyty proszę stosować zimne okłady.