Opuchlizna wokół kostki 3 tygodnie po urazie pięty

Mam 24 lata. 3 tyg. temu miałam uraz pięty-silne uderzenie. Stopa bardzo bolała, była bardzo gorąca kilka dni, siniak bardzo duzy. Brałam ibuprofen. Pojawiła sie opuchlizna. Do lekarza trafiłam po około tygodnia po urazie. Lekarz nie zrobił rtg, stwierdził ze to stłuczenie, kazał odpoczywać i elastyczny bandaż zakładać. Zastosowałam tez altacet kilka dni i okłady z lodu. Teraz juz ponad 3 tyg minęły, stopa nie boli, ale opuchlizna wokół kostki zewnętrznej się utrzymuje. Jaka może być przyczyna?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę ponownie udać się do lekarza ortopedy, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.