Opuchnięcia w uchu i ropna wydzielina

Od paru dni mam coś napuchniętego w uchu, nie wiem czy to jakaś krosta czy co, ale jest to dość spore i cały czas z tego leci ropa, chyba z odrobiną krwi, która trochę śmierdzi. Tata mi to trochę wycisnął i się zmniejszyło, ale cały czas jest duże i nie wiem co z tym robić. Co to może być bo nigdy czegoś takiego nie miałem. Jest to w środku ucha,że tak powiem na ściance.

Lek. Tomasz Budlewski

wygląda na zapalenie ucha zewnętrznego. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.