Opuchnięcie powieki
witam od 3lat walczę ze spuchniętą prawą powieką wykluczony mam obrzęk quinckego wykluczono sprawy alergologiczne,okulistyczne,stomatologiczne,endokrynologiczne,laryngologiczne miałam robione grono badań pod różnym kontem tomograf,rezonans zatok,oczodołów różne badania z krwi i wszystko wychodzi ok obecnie jeszcze czekam na ponowne badania reumatologiczne gdzie już kiedyś miałam robione na przeciwciała i wszystko było ok leżałam na oddziale neurologicznym,dermatologicznym i alergologicznym i nic

KOBIETA ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam!
Z zamieszczonego przez Panią opisu wynika, że miała Pani wykonane bardzo liczne badania dodatkowe oraz konsultowała się Pani z wieloma specjalistami. Jeśli jednak wszystkie wyniki badań są prawidłowe a żaden lekarz nie potrafi wskazać przyczyny obrzęku, to tym trudniej jest to zrobić w ramach porady internetowej gdzie nie ma możliwości zebrania wywiadu, zbadania Pani ani oceny wyników wszystkich przeprowadzonych badań. Sugeruję zatem, by jeszcze raz skonsultowała się Pani ze specjalistą okulistą, który zbiorczo popatrzy na problem. Oczywiście warto także ponowić badania reumatologiczne.