Opuchnięta noga po potrąceniu przez samochód

Witam, półtora tygodnia temu potrącił m mnie samochód (kierowca zasnął za kierownicą). Jednak lekarze w szpitalu nie wykonali mi rtg łydki, gdyż stwierdzili ze już za bardzo zostałem naświetlony tomografia. Badali tylko dotykowo. W szpitalu noga była lekko zapuchnięta. W domu przypuchła bardziej. Teraz jest coraz lepsza jednak obrzęk dalej jest i trochę pobolewa. Trochę kuleje, ale jak rozchodzę jest coraz lepiej. Czy mogę mieć pękniętą kość strzałkową ? Czekam na odpowiedź.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Bez wykonania zdjęcia RTG nie jest możliwe stwierdzenie, czy doszło do złamania kości. Jeśli dolegliwości ni ustąpiły to proszę udać się do specjalisty ortopedy, który zleci niezbędne badania.