Dyskopatia kręgosłupa a potrącenie przez samochód
Jestem po wypadku , byłam potrącona przez samochód jadąc rowerem. Miałam liczne obrażenia w tym ból kręgosłupa lędźwiowego . Zrobione zostało RTG kręgosłupa, lecz dopiero po miesiącu od wypadku , ponieważ ból się utrzymywał, ale na badaniu nic nie wyszło : żadne złamanie, więc lekarz zalecił rehabilitację. Nic nie pomagało.Dopiero metoda McKenziego pomogła. Lecz przy każdym podnoszeniu ciężaru , objawy bólowe wracają. Czy dyskopatia kręgosłupa lędźwiowego mogła być skutkiem wypadku?

KOBIETA, 44 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
79 poziom zaufania
Witam,
Szanowna Pani, żeby dokładniej ocenić ewentualne zmiany w kręgosłupie i ich źródło proszę o wykonanie badania rezonansu magnetycznego. Może wtedy będzie można ocenić czy występują u Pani jakieś zmiany mogące powodować dolegliwości bólowe. Pozdrawiam.