Dyskopatia kręgosłupa a potrącenie przez samochód

Jestem po wypadku , byłam potrącona przez samochód jadąc rowerem. Miałam liczne obrażenia w tym ból kręgosłupa lędźwiowego . Zrobione zostało RTG kręgosłupa, lecz dopiero po miesiącu od wypadku , ponieważ ból się utrzymywał, ale na badaniu nic nie wyszło : żadne złamanie, więc lekarz zalecił rehabilitację. Nic nie pomagało.Dopiero metoda McKenziego pomogła. Lecz przy każdym podnoszeniu ciężaru , objawy bólowe wracają. Czy dyskopatia kręgosłupa lędźwiowego mogła być skutkiem wypadku?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, żeby dokładniej ocenić ewentualne zmiany w kręgosłupie i ich źródło proszę o wykonanie badania rezonansu magnetycznego. Może wtedy będzie można ocenić czy występują u Pani jakieś zmiany mogące powodować dolegliwości bólowe. Pozdrawiam.